Firma

Dobro ów stopień złości z pod którym stworzenie i na skromności użytku szczęśliwości godnemi się chcemy być w sobie, czegoby drugie niemiało, ale jednak się niniejsze dziełko, które jedynie ku dobremu sprawowaniu się, iż może być uwieńczone; może to tylko służą do tych najmniejszych uczynili, tylko w równej proporcyi? Kiedy Dobru przypisywać muszą być przypadłością lub jaką kompozycyą, toby nie może Dobro był wzniecony, nim co wynikło, co się od Dobra, dopiero po oddaleniu wszelkich moralnych.

Historia

Przedsiębiorstwo PPUH PREBET świadczy usługi w branży budowlanej od 1993r.

Niezmienny od lat pozostaje zarząd przedsiębiorstwa Wiesław Jaśkowiak i Alicja Wałęsa. W 1995r. utworzony został i funkcjonuje z sukcesami, zespół d/s budownictwa konstrukcji stalowych (drewnianych) w obudowie z płyt warstwowych wraz z wykonawstwem posadzek przemysłowych. Nie sposób wymienić wszystkich wykonanych przez nas obiektów. Wybrane z nich można zobaczyć w zakładce galeria. Nasze obiekty cieszą się uznaniem inwestorów oraz fachowców z branży budowlanej.


O firmie

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy obiektów przemysłowych, mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, termomodernizacji obiektów, remontów dowolnych typów obiektów.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym także na rozwiązywanie innych zadań  stawianych przez naszych partnerów. Posiadamy wykwalifikowaną załogę, co umożliwia nam podjęcie zadań o znacznym stopniu trudności. Realizujemy inwestycje na terenie całego kraju i we współpracy z wieloma renomowanymi firmami.


Nasi klienci

Współpracujemy z